Dział Usług Pogrzebowych i Cmentarnych

TELEFON CAŁODOBOWY

605 760 613

Budynek administracji cmentarza

Cmentarz Miejski w Leżajsku położony jest w południowo-zachodniej części miasta u zbiegu ulic Rzeszowskiej i Cmentarnej. Od roku 1967 opieką i administracją cmentarza zajmuje się Miejski Zakład Komunalny, który jest jedną z najdłużej istniejących firm w mieście. Posiadając długoletnie doświadczenie w profesjonalny i rzetelny sposób świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe oraz cmentarne w zakresie:

  • eksploatacji Cmentarza Komunalnego, zgodnie z treścią umowy wiążącej Spółkę z właścicielem cmentarza Gminą Miasto Leżajsk,
  • świadczenia usług pogrzebowych i cmentarnych oraz usług specjalistycznymi środkami transportu,
  • budowy i pielęgnacji grobów oraz pomników

Do dyspozycji Naszych klientów udostępniamy dwa budynki znajdujące się na terenie cmentarza. W pierwszym budynku mieści się biuro obsługi klienta, ekspozycja trumien, tabliczek nagrobnych, krzyży, klepsydr jak również sklep z artykułami nagrobnymi tj. znicze, wkłady, kwiaty, wieńce, wiązanki i wszelkie dostępne artykuły do upiększania, ozdabiania  i pielęgnacji grobów.

Kaplica cmentarna

Drugim jest kaplica, która została w ostatnim czasie wyremontowana i spełnia wysokie standardy obsługi ceremonii pogrzebowej. Jest wyposażona  w sale pożegnań, chłodnie, pomieszczenie do przygotowywania zwłok oraz pomieszczenie socjalne z toaletami.

Podniesione standardy usług dają dużą możliwość wyboru nie tylko akcesoriów pogrzebowych ale również obsługi pogrzebu w wybranym obrządku wyznaniowym. Jesteśmy otwarci na spełnienie oczekiwań klientów, którzy muszą przejść tak trudną i bolesną sytuację, jaką jest śmierć bliskiej osoby.

Każdy z nas ma inne wyobrażenie o ostatniej drodze naszego bliskiego, a my dopełnimy wszelkich starań aby odzwierciedlić wybór rodziny w praktyce. Zlecając nam usługę rodzina jest traktowana przez nas z należytym jej szacunkiem i pełnym zrozumieniem do zaistniałej sytuacji.

 Strona główna cmentarza - wyszukiwarka grobów.

Kontakt: Usługi Pogrzebowe i Cmentarne:
tel. +48(17)243-00-43, telefon całodobowy: 605 760 613
wboho@mzklezajsk.pl