Dział Zarządzania Nieruchomościami i Wspólnotami

Dział wykonuje usługi w zakresie:

  • zarządzanie nieruchomościami zgodnie z obowiązującymi przepisami i zawartymi umowami,
  • prowadzenie bieżącej obsługi klientów w zakresie świadczonych usług, w szczególności obsługi techniczno – informacyjnej klientów Spółki.

office-875694_1920Doświadczenie i wiedza, są naszym wyznacznikiem rzetelności dla wykonywanych usług. Dzięki posiadanemu potencjałowi jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wyzwaniom związanym z zarządzaniem. Skutecznie zarządzamy nieruchomościami oraz fachowo prowadzimy stan finansów poprzez specjalnie opracowany system windykacji. Wdrażamy nowatorskie rozwiązania w zakresie usuwania wielu problemów związanych z funkcjonowaniem nieruchomości. Aktywność naszej firmy na polu zarządzania nieruchomościami poparta jest pełnym zaangażowaniem, sumiennością i uczciwością, pozbawiona jest stereotypów i rutyny.

Przy podjętej współpracy precyzyjnie ustalamy zakres obowiązków i odpowiedzialności poprzez man-879092_1920zawarcie stosownej umowy o zarządzaniu lub administrowaniu nieruchomością. Kompetentne podejście do wszelkich problemów napotykanych w procesie zarządzania i racjonalne gospodarowanie środkami finansowymi pozwoli na minimalizację kosztów utrzymania nieruchomości. Posiadamy specjalistyczne oprogramowanie dostosowane do potrzeb wspólnot w zakresie księgowości oraz rozliczania mediów.

man-879094_1920Miejski Zakład Komunalny oferuje wykonywanie usług profesjonalnego zarządzania nieruchomościami Spółdzielni Mieszkaniowych, Wspólnot Mieszkaniowych, Nieruchomości Komercyjnych. Zapewniamy również naszym klientom wszelkiego rodzaju doradztwo i pomoc prawną. Nasze doświadczenie i bogata wiedza pomoże i zaoszczędzi, czas i pieniądze usatysfakcjonowanych klientów, którzy skorzystają z naszej oferty i usług.

Kontakt: Administracja i Zarządzanie Nieruchomościami
tel. +48(017)242-08-58 wew. 122, 113
ekaminska@mzklezajsk.pl

Zgłaszanie awarii: tel. 603 504 934,