Ikona dostępności

Logo MZK-Leżajsk

Kierownik Wydziału Wodociągów i Kanalizacji

Opis stanowiska:

  • kompleksowe zarządzanie i nadzór nad pracą Wydziału Wodociągów  i Kanalizacji
  • prowadzenie eksploatacji ujęć wody zgodnie z pozwoleniem wodno – prawnym, nadzór nad dystrybucją i rozdziałem wody
  • utrzymanie stałej sprawności i gotowości eksploatacyjnej infrastruktury wod-kan
  • zapewnienie bieżącego usuwania awarii
  • nadzór nad dokumentacją techniczną w zakresie sieci wod-kan oraz umowami na dostawę wody i odprowadzanie ścieków
  • bieżąca obsługa systemów sterowania, monitorowania i gromadzenia danych z sieci wod-kan
  • organizowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane w zakresie inżynierii środowiska, inżynierii komunalnej, informatyki, automatyki
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • preferowana znajomość obsługi systemów typu GIS, SCADA i podobne
  • preferowane uprawnienia elektryczne, energetyczne i pokrewne
  • umiejętność samodzielnej pracy i zarządzania zespołem pracowników

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 17 242 62 02 wewn. 112

Niezbędne dokumenty: CV, list motywacyjny, oświadczenie dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych (wzór oświadczenia na stronie www.mzklezajsk.pl w zakładce Działalność spółki – Praca w MZK) należy składać w sekretariacie MZK Sp. z o.o.  w Leżajsku, ul. Żwirki i Wigury 3 lub elektronicznie na adres: sekretariat@mzklezajsk.pl.

Pliki do pobrania

Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o. w Leżajsku
ul. Żwirki i Wigury 3, 37-300 Leżajsk
mzklezajsk@mzklezajsk.pl
NIP: 8160001975 · KRS: 0000152922
Numer konta: 93124026301111000036371758

Sekretariat kontakt:
tel./fax +48 17 242-08-58
tel. +48 17 242-08-83
tel. +48 17 242-62-06 wew. 111
sekretariat@mzklezajsk.pl